پک ملحفه هتلی دو نفره سایز 200*160 و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف

آنچه در این مقاله می خوانید

پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف به عنوان پک اقتصادی در صنعت هتلداری مورد استفاده قرار می گیرد.

پک ملحفه هتلی دو نفره

پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف

پک ملحفه هتلی دو نفره یکی از اقلام اساسی در هتل ها و شهربازی ها است که به منظور ارائه خدمات راحتی برای میهمانان استفاده می شود. این پک شامل یک ملحفه دو نفره با اندازه ۲۰۰*۱۶۰ سانتیمتر و دو عدد بالش با اندازه ۵۰*۷۰ سانتیمتر است. در این مقاله، به معرفی و بررسی اجزای مختلف این پک ملحفه هتلی خواهیم پرداخت.

بخش اول: نوعی پارچه

پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف با استفاده از پارچه‌های با کیفیتی تولید می شود. نوع پارچه می تواند به طور معمول از پارچه های 100٪ پنبه بافته شده باشد. این نوع پارچه ها نرمی و لطافت زیادی را به میهمانان ارائه می دهند و آنها را در طول شب به طور کامل راحت نگه می دارند. همچنین، پارچه های 100٪ پنبه تنفس پذیر هستند و به میهمانان کمک می کنند تا در طول شب خنک بمانند.

بخش دوم: مشخصات فنی

پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف دقیقا به اندازه های استاندارد تولید می شود. ملحفه دو نفره با اندازه ۲۰۰*۱۶۰ سانتیمتر برای پوشاندن تمامی سطح تختخواب طراحی شده است و به راحتی قابل استفاده است. همچنین، دو عدد بالش با اندازه ۵۰*۷۰ سانتیمتر به طور کامل متناسب با اندازه پک ملحفه هتلی است و به میهمانان ارائه راحتی فراوانی می دهد.

بخش سوم: بهره‌وری و اقتصادی بودن

پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف بهره وری و اقتصادی است. این پک ملحفه ها و بالش ها برای استفاده یکباره ساخته شده اند، بنابراین نیاز به شستشو و نگهداری طولانی مدت ندارند. این امر به هتل ها و شهربازی ها کمک می کند تا هزینه های نگهداری و شستشوی ملحفه ها را کاهش دهند. همچنین، این پک ملحفه ها و بالش ها از مواد با کیفیت تولید شده اند، بنابراین میهمانان نگران هیچگونه حساسیت نباید باشند.

پک ملحفه و روبالشی یکبار مصرف

نتیجه‌گیری:

پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف با استفاده از پارچه های با کیفیت تولید می شود. این پک ملحفه ها و بالش ها اندازه های استاندارد را دارند و به میهمانان راحتی بسیاری را در هتل ها و شهربازی ها به ارمغان می آورند. همچنین، بهره وری و اقتصادی بودن این پک ملحفه ها باعث کاهش هزینه های نگهداری و شستشوی آنها می شود. بنابراین، استفاده از پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف، یک گزینه مناسب برای ارائه خدمات راحتی به میهمانان است.

بخش چهارم: بررسی سودمندی های استفاده از پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف

استفاده از پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف برخی سودمندی ها را برای هتل ها و شهربازی ها به همراه دارد. در ادامه به برخی از این سودمندی ها اشاره خواهیم کرد:

1- آسانی استفاده: این پک ملحفه ها و بالش ها طراحی شده اند تا استفاده را برای میهمانان راحت تر کنند. با توجه به اندازه و انطباق آنها با تختخواب، به راحتی می توان آنها را استفاده کرد و میهمانان راحتی لازم را در طول شب فراهم می کنند.

2- صرفه جویی در زمان و هزینه: استفاده از پک ملحفه هتلی دو نفره ساخته شده تا هر بار برای هر میهمان مورد استفاده قرار بگیرد و نیاز به شستشو و نگهداری طولانی ندارد. این امر به هتل ها و شهربازی ها کمک می کند تا هزینه های نگهداری و شستشوی ملحفه ها را کاهش دهند و همچنین زمان و تلاش مورد نیاز برای شستشو را نیز به حداقل برسانند.

3- بهداشت و بیماری ها: با استفاده از پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف، خطر انتقال عفونت و بیماری را کاهش می دهیم. بدون نیاز به شستشو و استفاده یکباره، مطمئنیم که هر بار برای هر میهمانی پک نظافته و بهداشتی در اختیار داریم.

4- تجربه میهمانان بهتر: به وسیله ارائه پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف با کیفیت و راحت، میهمانان تجربه ای بهتر از اقامت خود در هتل می دهند. آنها از نرمی و لطافت پارچه ها بهره می برند و در حالی که پک پاک و تمیز را در اختیار دارند، خاطرات مطلوبی را از اقامت خود به همراه می آورند.

ملحفه یکبار مصرف ضخیم

نتیجه گیری:

استفاده از پک ملحفه هتلی دو نفره سایز ۲۰۰*۱۶۰ و دو عدد بالش ۵۰*۷۰ یکبار مصرف برای هتل ها و اقامتگاه ها دارای سودمندی های فراوانی است. با معرفی پارچه های با کیفیت، اندازه های استاندارد و سادگی استفاده، این پک قابلیت ارائه لطافت و راحتی برای میهمانان را دارد و به هتل ها و سوئیت ها در صرفه جویی در زمان و هزینه، بهداشت و بیماری ها و بهبود تجربه میهمانان کمک می کند. استفاده از این پک ملحفه ها به عنوان یک گزینه مناسب در ارائه خدمات راحتی و بهداشتی به میهمانان توصیه می شود.

رای بدهید

4.2/5 - (6 امتیاز)

9 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  ملحفه های هتلی چون مسافران زیادی به هتل رفت و آمد دارند باید همیشه تمیز و ضد عفونی شده باشند و یک بار مصرف بهترین گزینه است

  سبزیجات خشک golbanfarm.com

 2. با سلام و عرض ادب
  یکی از هزینه های قابل توجه در صنعت هتل داری تامین ملحفه برای میهمانان، تعویض مرتب آنها و شستشو و ضد عفونی و بازگرداندن به چرخه استفاده مجدد است که با تولید ملحفه های یکبار مصرف با کیفیت و تنوع رنگ و اندازه به نظر میرسد که ضمن کاهش هزینه ها دغدغه هتل داران در تامین سلامت و بهداشت میهمانانشان رفع گردد و به نحو مطلوبتری بتوانند خدمات ارائه کنند.

 3. سلام
  به طورکلی ملحفه های یکبارمصرف درهرنوع وسایزی واقعا هم باعث صرفه جویی دروقت وزمان می شود وهم ازانتقال بیماری ها ومیکروب ها جلوگیری میکند.وحس آرامش وآسودگی رادرهرمکانی القا میکند.

 4. ملحفه دونفره یک بار مصرف یکی از اقلام اساسی در هتل ها و شهربازی ها است که به منظور ارائه خدمات راحتی برای میهمانان استفاده می شود.

 5. باسلام وعرض ادب
  یکی ازفواید استفاده ازملحفه هتلی دونفره یکبارمصرف آسانی استفاده برای مهمان ها ودیگر صرفه جویی درزمان وهزینه میباشد
  باآرزوی موفقیت

 6. سلام ملحفه های یک بار مصرف هتلی به صرفه و بهداشتی هستند و می توانند برای تبلیغات محصولات مختلف استفاده شوند.موفق باشید.

 7. با عرض سلام خدمت جناب وفایی عزیز
  امیدوارم که تجارت های خوبی داشته باشید 🌹

 8. باسلام
  ملحفه یک بار مصرف از لحاظ اقتصادی بسیار باصرفه میباشد. تمام هزینه های شستشو حذف می‌گردد. مسافرین همیشه ملحفه نو استفاده می‌نمایند که نظرشان رضایت بخش است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *